Sołtysi

SOŁTYSI I CZŁONKOWIE RAD SOŁECKICH
w kadencji 2014 – 2018

AULAKOWSZCZYZNA
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej      – Dariusz Puza
Członkowie Rady Sołeckiej
– Wojciech Sadowski
– Andrzej Waszczeniuk

BIAŁYSTOCZEK
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej      – Artur Rykaczewski
Członkowie Rady Sołeckiej
– Dawid Zalewski
– Małgorzata Werda

BOMBLA
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej      – Marcin Ziniuk
Członkowie Rady Sołeckiej
– Sławomir Romanowski
– Teresa Rutkowska

BRODY
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej      – Mieczysław Rapnicki
Członkowie Rady Sołeckiej
– Paweł Chmielewski
– Iwona Zalesko

DŁUGI ŁUG
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej     – Maria Kluczko
Członkowie Rady Sołeckiej
– Łukasz Sitko
– Zdzisław Lachowicz

DZIĘCIOŁÓWKA
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej             NIE WYBRANO
Członkowie Rady Sołeckiej

GORSZCZYZNA
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej      – Andrzej Łukaszuk
Członkowie Rady Sołeckiej
– Katarzyna Łukaszuk
– Jadwiga Nietupska

KORYCIN
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej      – Jarosław Pakuła
Członkowie Rady Sołeckiej
– Jerzy Lengiewicz
– Michał Sołjan

KRUKOWSZCZYZNA
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej             NIE WYBRANO
Członkowie Rady Sołeckiej

KUMIAŁA
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej     – Antoni Pakuła
Członkowie Rady Sołeckiej
– Mariusz Łuckiewicz
– Kamil Opacki
– Wojciech Burnewicz
– Andrzej Ziniuk

LASKOWSZCZYZNA
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej    – Zenon Chwiećko
Członkowie Rady Sołeckiej
– Zbigniew Kozłowski
– Andrzej Kopeć

ŁOMY
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej    – Jan Kozłowski
Członkowie Rady Sołeckiej
– Jadwiga Krutul
– Wiesława Kozłowska

ŁOSINIEC
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej    – Edyta Żarniewska
Członkowie Rady Sołeckiej
– Stanisław Górski
– Antoni Pikus

MIELNIKI
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej    – Wojciech Zarzecki
Członkowie Rady Sołeckiej
– Grzegorz Roman
– Marcin Mosiejewski

OLSZYNKA
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej    – Bożena Andrysewicz
Członkowie rady Sołeckiej
– Marek Gołkowski
– Marek Banel

OSTRA GÓRA
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej   – Kazimierz Urban
Członkowie Rady Sołeckiej
– Antoni Iłendo
– Paweł Waszczeniuk

POPIOŁÓWKA
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej   – Bogdan Małyszko
Członkowie Rady Sołeckiej
– Łukasz Giaro
– Jan Dondziło

PRZESŁAWKA
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej  – Jerzy Suchocki
Członkowie Rady Sołeckiej
– Wiesław Kloza
– Dariusz Rogalski

RUDKA
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej  – Andrzej Tałałaj
Członkowie Rady Sołeckiej
– Józef Łosiński
– Krzysztof Małyszko

RYKACZEWO
Sołtys i Przewodniczący rady Sołeckiej   – Marcin Kimborowicz
Członkowie Rady Sołeckiej
– Paweł Chmielewski
– Jerzy Kimborowicz

SKINDZIERZ WIEŚ
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej – Krzysztof Szewczul
Członkowie Rady Sołeckiej
– Marcin Zalesko
– Jolanta Głębocka
– Marcin Bałenda

SKINDZIERZ KOL.
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej  – Sławomir Kimborowicz
Członkowie Rady Sołeckiej
– Bogdan Kozłowski
– Robert Zaniewski

STOK
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej  – Antoni Wynimko
Członkowie Rady Sołeckiej
– Antoni Guziejko
– Jarosław Karabowicz

SZACIŁÓWKA
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej  – Tadeusz Walenciej
Członkowie Rady Sołeckiej
– Stanisław Pochodowicz
– Marek Suchodolski

SZUMOWO
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej  – Jerzy Burak
Członkowie Rady Sołeckiej
– Krzysztof Sieńko
– Mirosław Sieńko

WOJTACHY
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej  – Jarosław Radulski
Członkowie Rady Sołeckiej
– Andrzej Wasilewski
– Stanisław Ołdziejewski

WYŁUDKI
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej  – Stanisława Matel
Członkowie Rady Sołeckiej
– Marek Waszczeniuk
– Czesław Radulski

WYŁUDY
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej  – Iwona Chwiećko
Członkowie Rady Sołeckiej
– Antoni Wysocki
– Kazimierz Piekut

WYSOKIE
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej  – Bogdan Rudziński
Członkowie Rady Sołeckiej
– Jan Rudziński
– Jerzy Pochodowicz

ZABRODZIE
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej  – Andrzej Siwicki
Członkowie Rady Sołeckiej
– Czesław Zarzecki
– Ryszard Rudziński

ZAKALE
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej – Ewa Bochenko
Członkowie Rady Sołeckiej
– Marek Karabowicz
– Leszek Andrysewicz

ZAGÓRZE
Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej  – Zdzisław Sitko
Członkowie Rady Sołeckiej
– Joanna Zdanewicz
– Mirosław Bochenko
– Wojciech Rećko