Rada

RADNI GMINY KORYCIN

Radni VII kadencji 2014 – 2018
1. Bielawski Adam
2. Bojarzyński Jan
3. Brylewicz Marek
4. Burak Jerzy
5. Buzun Kazmierz
6. Chwiećko Iwona – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
7. Gliński Józef – Przewodniczący Rady Gminy
8. Krutul Stanisław
9. Lachowicz Zdzisław
10. Małyszko Bogdan
11. Pakuła Antoni
12. Radulski Jarosław
13. Szewczul Krzysztof
14. Szubzda Stanisław
15. Urban Kazimierz


Radni VI kadencji 2010 – 2014
1. Bielawski Adam
2. Bielawski Marcin
3. Bojarzyński Jan
4. Brylewicz Marek
5. Buzun Kazimierz
6. Gliński Józef – Przewodniczący Rady Gminy
7. Gliński Maciej
8. Krutul Stanisław
9. Pakuła Antoni
10. Radulski Czesław
11. Radulski Jarosław
12. Szewczul Krzysztof
13. Szubzda Stanisław
14. Urban Kazimierz
15. Zawadzki Czesław – Wiceprzewodniczący Rady Gminy


Radni V kadencji 2006 – 2010
1. Bielawski Adam
2. Bojarzyński Jan
3. Gliński Józef – Przewodniczący Rady Gminy
4. Krutul Stanisław
5. Lengiewicz Zbigniew – Wiceprzewodniczący Rady Gminy (wybrany po rezygnacji z mandatu radnego przez pana Andrzeja Waszczeniuka)
6. Małyszko Bogdan
7. Pakuła Antoni
8. Pochodowicz Stanisław
9. Radulski Czesław
10. Radulski Jarosław
11. Sobolewska Helena
12. Szewczul Krzysztof
13. Szubzda Stanisław
14. Urban Kazimierz
15. Waszczeniuk Andrzej – Wiceprzewodniczący Rady Gminy

W roku 2008 nastąpiła zmiana w składzie osobowym Rady Gminy i miejsce Pana Andrzeja Waszczeniuka zajął Pan Marek Brylewicz.


Radni IV kadencji 2002 – 2006
1. Bielawski Adam
2. Bojarzyński Jan
3. Gliński Józef – Przewodniczący Rady Gminy
4. Krutul Stanisław
5. Małyszko Bogdan
6. Pakuła Antoni
7. Pochodowicz Stanisław
8. Puza Antoni
9. Radulski Czesław
10. Radulski Jarosław
11. Sobolewski Edmund
12. Szewczul Krzysztof
13. Szubzda Stanisław
14. Urban Kazimierz
15. Andrzej Waszczeniuk – Wiceprzewodniczący Rady Gminy


Radni III kadencji 1998 – 2002
1. Bojarzyński Jan
2. Gliński Józef Przewodniczący Rady Gminy
3. Guziejko Dorota
4. Krutul Stanisław
5. Pakuła Antoni
6. Pakuła Jarosław
7. Piktel Stanisław
8. Pochodowicz Stanisław
9. Puza Antoni
10. Rapnicki Mieczysław
11. Rykaczewski Bernard
12. Siwicki Czesław – Wiceprzewodniczący Rady Gminy
13. Sobolewski Edmund
14. Starosta Zygmunt
15. Szubzda Kazimierz


Radni II kadencji 1994 – 1998
1. Bielawski Adam
2. Bojarzyński Jan
3. Gliński Józef
4. Kopciewski Stanisław
5. Lachowicz Zdzisław
6. Lech Mirosław
7. Misarski Eugeniusz
8. Pakuła Antoni
9. Puza Antoni – Przewodniczący Rady Gminy
10. Radulski Czesław – Wiceprzewodniczący Rady Gminy
11. Rykaczewski Bernard
12. Sokołowski Antoni
13. Sołjan Henryk – Kazimierz
14. Stasiełuk Wojciech
15. Wynimko Antoni – Wiceprzewodniczący Rady Gminy


Radni I kadencji 1990 – 1994
1. Augustynowicz Antoni
2. Bajkowski Bogdan
3. Bojarzyński Jan
4. Kopciewski Stanisław – Wiceprzewodniczący Rady Gminy
5. Kucejko Zygmunt
6. Lech Mirosław
7. Małyszko Stanisław
8. Micun Stanisław
9. Pakuła Antoni
10. Puza Antoni
11. Renczyński Stanisław
12. Romanowski Sławomir – Przewodniczący Rady Gminy
13. Sak Stanisław
14. Wiesławski Stanisław
15. Urban Andrzej