Szanowni Mieszkańcy Gminy Korycin

     Coraz mniej czasu zostało do rozpoczęcia sezonu turystycznego. Już od 1 maja otwieramy do zwiedzania nowy obiekt – Park Kulturowy Korycin – Milewszczyzna. Jest to wyjątkowe miejsce, które niewątpliwie podniesie atrakcyjność naszej Gminy. Od długiego czasu prowadzimy działania mające na celu wzbogacenie oferty turystyczno – rekreacyjnej. Stworzyliśmy również nowe możliwości rozwoju działalności gospodarczej naszym mieszkańcom.

      Pragnę poinformować, że istnieje możliwość prowadzenia działalności handlowo – usługowej i gastronomicznej przy plaży nad zalewem w Korycinie i w Parku Kulturowym w Milewszczyźnie.

    Dlatego zapraszam wszystkich przedsiębiorców, usługodawców, rolników i producentów będących mieszkańcami gminy Korycin zainteresowanych prowadzeniem działalności na wymienionym wyżej terenie do skontaktowania się z Urzędem Gminy Korycin w terminie do dnia 26 kwietnia br. Zgłoszenia dokonane w ten sposób nie będą ostateczną deklaracją co do prowadzenia w tym miejscu działalności, jednak pozwolą nam na lepszą organizację, mającą na celu poprawę komfortu związanego z prowadzeniem zaplanowanych przez Państwo przedsięwzięć związanych z obsługą turystyczną.

     Wszelkich informacji udzielamy w Urzędzie Gminy oraz telefonicznie pod numerem 85 722 91 81 .

     Osobą odpowiedzialną za kontakt z tej sprawie jest Pani Joanna Kulesa – Sekretarz Gminy.

        Zapraszam serdecznie do kontaktu i zgłaszania swoich pomysłów.

WÓJT
Mirosław Lech

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *