Największe inwestycje drogowe w historii Gminy Korycin

     Trwają prace modernizacyjne na naszych drogach gminnych. Są to największe inwestycje drogowe w historii Gminy Korycin, które obejmują drogi w 8 wsiach o łącznej długości ponad 10 km.

    Prace remontowe po przetargach wykonują 3 firmy: STRABAG Sp. z o.o. z Pruszkowa, PEUiM Sp. z o.o. z Białegostoku oraz KAMPOL Barbara Szymczyk z Dąbrowy Białostockiej. Na ukończeniu są już drogi Olszynka-Zabrodzie i Stok-Bombla; trwają prace w miejscowości Laskowszczyzna oraz ruszyły w Wojtachach. Na rozpoczęcie remontu czekają odcinki dróg w Nowince i Szaciłówce. Ogólny koszt wszystkich prac to ponad 5 mln. zł.

1 komentarz

  1. atoriaeletry Odpowiedź

    Z kanwy do zakwalifikowania postępowania powoda jak nieprawne postępowanie pełnomocnictwa podmiotowego natomiast wdrożenia art. 5 KC. Sondowanie za pomocą uczestnika zwrotu specyfików na adaptację zarysu, którego równowagi pozwana nie umożliwiłaby, nie jest przeciwne spośród zasadami współegzystowania niepublicznego, rozumianymi jak takie behawior, w plonu którego powstaje obowiązek względnie uprawienie zakazane dzięki taryfę przyzwoitą bądź służące osiągnięciu poziomu materii podlegającego pejoratywnej diagnozie skromnej. Wystąpienie z roszczeniem zwrotu dofinansowania nie gwałci również normy praworządności ani właściwości. anga-rihanna.bloog.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *